Hoşgeldiniz, Bugün 25.09.2020

Türkiye Seçime Gidiyor

aday mısınız
Siyasi kulisleri sallayan iddia
Siyasi kulisleri sallayan iddia 1 Ekim 2018 Pazartesi
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın İYİ Parti saflarına geçtiği öne sürüldü.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın İYİ Parti saflarına geçtiği öne sürüldü.

MHP Genel Merkezi tarafından Mersin Büyükşehir Başkan adayı olarak Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna'nın gösterilmesi üzerine açıklama yapan Burhanettin Kocamaz halka hitaben şu ifadelere yer vermişti:

"Sevgili dostlar, değerli hemşerilerim;

Ben Ankara’da sağlığımla ilgili problemimi çözmeye çalışırken sosyal medyada şahsıma yönelik olarak iyi niyetli bazı paylaşımlar yapılıyor. Bu paylaşımlarla ilgili bir açıklama yapma gereği hasıl olduğu için yazıyorum..

Değerli Mersin kamuoyuna;

Doğal olarak halkımız, hemşerilerimiz uğradığımızı düşündükleri haksızlığa karşı çıkıp, Mersin'de daha yapılacak çok işler var diyerek bize sahip çıkıyor. Bu arada çeşitli söylentilere ya da haberlere dayanarak yorumlar da yapılıyor. Şunu herkes bilmeli ki biz yanlış hesabın Bağdat'tan da olsa döneceğine inanıyoruz. Dolayısıyla sabırla, metanetle beklemeye devam ediyoruz..

Değerli yol arkadaşlarım;

Lütfen sizler de biraz daha sabredin. Bugüne kadar hep sizlerin huzur ve mutluluğu için koşturduk. Çok şükür ki gönüllere girebilmişiz. Bütün ilçelerden Mersin'in her bölgesinden partili ve partisiz tüm hemşerilerimiz meseleye ortak olmuş ve bizi sahiplenmiş durumda.. Herkes bir şekilde bize ulaşıp üzüntülerini bildiriyor, Mersin'i ve bizi öksüz ve sahipsiz bırakma diye ısrar ediyor, adeta yalvarıyor. Allah hepsinden, bütün hemşerilerimizden razı olsun. Herkese ve bütün hemşerilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Benim gibi bir fani için bundan daha büyük bir mutluluk olamaz. Çeyrek asırlık emek, vatandaşa hizmet ve halkla bütünleşmek bugünden yarına olacak bir şey değil.

En ufak bir araştırma ya da anket yapılmış olsa, çarşıda pazarda halkın arasına girip dolaşılsa durum zaten çok açık ve bariz olarak görülecektir. Rabbim elbette bir kabına koyacaktır. Bekleyelim. Görelim. Mevla neylerse güzel eyler. Mersin bugüne kadar sahipsiz değildi. Bundan sonra da İnşallah sahipsiz kalmayacak! Sabır! Sabır! Sabır!

Allah'a emanet olunuz.”Etiketler:
Mersin Seçim Seçimler
SAG REKLAM 4 300X250
SAG REKLAM 5 300X250
Sağ Reklam 3
EN SON YORUMLAR
1-2

Sağ Reklam 5

X